
Hp 11-ak0010nr Amd A10 12 Gb 16 Gb Black Laptop
| Serial# | 5CD4254VD3 |
| Manufacturer | HP |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 10 |
| RAM Memory (GB) | 12 GB |
| Model Number | 11-AK0010NR |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Processor Type | AMD A10 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $180.99
-65%$180.99
$63.35Hp 11-ak0010nr Amd A10 12 Gb 16 Gb Black Laptop
| Serial# | 5CD4254VD3 |
| Manufacturer | HP |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 10 |
| RAM Memory (GB) | 12 GB |
| Model Number | 11-AK0010NR |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Processor Type | AMD A10 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | 5CD4254VD3 |
| Manufacturer | HP |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 10 |
| RAM Memory (GB) | 12 GB |
| Model Number | 11-AK0010NR |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Processor Type | AMD A10 |
Condition
Very Good, pre-owned condition












