
Hp 11 G7 Ee Intel Celeron 4 Gb 32 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | 11 G7 EE |
| Serial# | 5CD9338V6Q |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 11 |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | YES |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| CASE / BAG |
| WEBCAM |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
$16.10
Original: $45.99
-65%Hp 11 G7 Ee Intel Celeron 4 Gb 32 Gb Gray Laptop—
$45.99
$16.10Hp 11 G7 Ee Intel Celeron 4 Gb 32 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | 11 G7 EE |
| Serial# | 5CD9338V6Q |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 11 |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | YES |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| CASE / BAG |
| WEBCAM |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | 11 G7 EE |
| Serial# | 5CD9338V6Q |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 11 |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | YES |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| CASE / BAG |
| WEBCAM |
| SOLID STATE HARD DRIVE |





