Motorola Xt2517-3 128 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | ZD222SJ3SR |
| IMEI# | 354234321330075 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Color | BLUE |
| Class | MEDIUM |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Model Number | XT2517-3 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
$74.99
Motorola Xt2517-3 128 Gb Blue Smart Phone—
$74.99
Motorola Xt2517-3 128 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | ZD222SJ3SR |
| IMEI# | 354234321330075 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Color | BLUE |
| Class | MEDIUM |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Model Number | XT2517-3 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | ZD222SJ3SR |
| IMEI# | 354234321330075 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Color | BLUE |
| Class | MEDIUM |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Model Number | XT2517-3 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |






