
Hp 14-ax0xx Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Color | BLACK |
| Serial# | |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | 14-AX0XX |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$79.99
Hp 14-ax0xx Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Black Laptop—
$79.99
Hp 14-ax0xx Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Color | BLACK |
| Serial# | |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | 14-AX0XX |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Color | BLACK |
| Serial# | |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | 14-AX0XX |
Condition
Very Good, pre-owned condition












