
Hp 14-cf2112wm Amd A10 32 Gb 32 Gb Pink Laptop
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | AMD A10 |
| Serial# | GCG4253ZQK |
| Model Number | 14-CF2112WM |
| Color | PINK |
| Manufacturer | HP |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Original: $79.99
-65%$79.99
$28.00Hp 14-cf2112wm Amd A10 32 Gb 32 Gb Pink Laptop
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | AMD A10 |
| Serial# | GCG4253ZQK |
| Model Number | 14-CF2112WM |
| Color | PINK |
| Manufacturer | HP |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | AMD A10 |
| Serial# | GCG4253ZQK |
| Model Number | 14-CF2112WM |
| Color | PINK |
| Manufacturer | HP |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |












