
Hp 14-cf2112wm Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Pink Laptop
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 14-CF2112WM |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 5CG3223820 |
| OPTICAL DRIVE | OPTICAL DRIVE |
| Color | PINK |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 12 |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Webcam | Webcam |
| 10 Key | 10 Key |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| 10 KEY |
| WEBCAM |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| OPTICAL DRIVE |
$89.99
Hp 14-cf2112wm Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Pink Laptop—
$89.99
Hp 14-cf2112wm Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Pink Laptop
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 14-CF2112WM |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 5CG3223820 |
| OPTICAL DRIVE | OPTICAL DRIVE |
| Color | PINK |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 12 |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Webcam | Webcam |
| 10 Key | 10 Key |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| 10 KEY |
| WEBCAM |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| OPTICAL DRIVE |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 14-CF2112WM |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 5CG3223820 |
| OPTICAL DRIVE | OPTICAL DRIVE |
| Color | PINK |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 12 |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Webcam | Webcam |
| 10 Key | 10 Key |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| 10 KEY |
| WEBCAM |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| OPTICAL DRIVE |












