
Hp 14-cf2112wm Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Pink Laptop
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 5CG2413F8Z |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | PINK |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | 14-CF2112WM |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$124.99
Hp 14-cf2112wm Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Pink Laptop—
$124.99
Hp 14-cf2112wm Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Pink Laptop
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 5CG2413F8Z |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | PINK |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | 14-CF2112WM |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 5CG2413F8Z |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | PINK |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | 14-CF2112WM |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition












