Hp 14-dk1022wm Amd Ryzen 3 4 Gb 128 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Serial# | 5CG106VFY |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| Model Number | 14-DK1022WM |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
$100.00
Hp 14-dk1022wm Amd Ryzen 3 4 Gb 128 Gb Silver Laptop—
$100.00
Hp 14-dk1022wm Amd Ryzen 3 4 Gb 128 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Serial# | 5CG106VFY |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| Model Number | 14-DK1022WM |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Serial# | 5CG106VFY |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| Model Number | 14-DK1022WM |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |












