
Hp 14-dq3000dx Intel Celeron 4 Gb 500 Gb White Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 1H851471TN |
| Color | WHITE |
| Charger | Charger |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | 14-DQ3000DX |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Original: $139.99
-65%$139.99
$49.00Hp 14-dq3000dx Intel Celeron 4 Gb 500 Gb White Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 1H851471TN |
| Color | WHITE |
| Charger | Charger |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | 14-DQ3000DX |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 1H851471TN |
| Color | WHITE |
| Charger | Charger |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | 14-DQ3000DX |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |












