Hp 14-em0349nr Amd Ryzen 3 4 Gb 256 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Model Number | 14-EM0349NR |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| Color | SILVER |
| Serial# | 1H95131KYD |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$31.50
Original: $89.99
-65%Hp 14-em0349nr Amd Ryzen 3 4 Gb 256 Gb Silver Laptop—
$89.99
$31.50Hp 14-em0349nr Amd Ryzen 3 4 Gb 256 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Model Number | 14-EM0349NR |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| Color | SILVER |
| Serial# | 1H95131KYD |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | 14-EM0349NR |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| Color | SILVER |
| Serial# | 1H95131KYD |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition









