
Samsung Sm-s928u 256 Gb Gray Smart Phone
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity (GB) | 256 |
| Internal Storage Capacity (GB) | 256 |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity (GB) | 256 |
| Carrier | AT&T |
| Model Number | SM-S928U |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | GRAY |
| Serial# | 351184067126901 |
| IMEI# | 351184067126901 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$889.99
Samsung Sm-s928u 256 Gb Gray Smart Phone—
$889.99
Samsung Sm-s928u 256 Gb Gray Smart Phone
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity (GB) | 256 |
| Internal Storage Capacity (GB) | 256 |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity (GB) | 256 |
| Carrier | AT&T |
| Model Number | SM-S928U |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | GRAY |
| Serial# | 351184067126901 |
| IMEI# | 351184067126901 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity (GB) | 256 |
| Internal Storage Capacity (GB) | 256 |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity (GB) | 256 |
| Carrier | AT&T |
| Model Number | SM-S928U |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | GRAY |
| Serial# | 351184067126901 |
| IMEI# | 351184067126901 |
Condition
Excellent, pre-owned condition








