
Hp 14-ep2012wm Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Blue Laptop
Overview
Condition
| Manufacturer | HP |
| Charger | Charger |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | BLUE |
| Model Number | 14-EP2012WM |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 1H95110JSL |
| Screen size (inches) | 14 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
$79.99
Hp 14-ep2012wm Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Blue Laptop—
$79.99
Hp 14-ep2012wm Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Blue Laptop
Overview
Condition
| Manufacturer | HP |
| Charger | Charger |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | BLUE |
| Model Number | 14-EP2012WM |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 1H95110JSL |
| Screen size (inches) | 14 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | HP |
| Charger | Charger |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | BLUE |
| Model Number | 14-EP2012WM |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 1H95110JSL |
| Screen size (inches) | 14 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |












