
Hp 15-df0043dx Amd A12 1 Gb 32 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Model Number | 15-DF0043DX |
| Processor Type | AMD A12 |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | SCD9229TJW |
| RAM Memory (GB) | 1 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$384.99
Hp 15-df0043dx Amd A12 1 Gb 32 Gb Gray Laptop—
$384.99
Hp 15-df0043dx Amd A12 1 Gb 32 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Model Number | 15-DF0043DX |
| Processor Type | AMD A12 |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | SCD9229TJW |
| RAM Memory (GB) | 1 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | 15-DF0043DX |
| Processor Type | AMD A12 |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | SCD9229TJW |
| RAM Memory (GB) | 1 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Excellent, pre-owned condition










