
Predator N1813 Intel Core I7 - 10th Generation 6 Gb 500 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Color | BLACK |
| Manufacturer | PREDATOR |
| Processor Type | Intel Core i7 - 10th Generation |
| Model Number | N1813 |
| RAM Memory (GB) | 6 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 17 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | NHQ9VAA00304701BD72600 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$644.99
Predator N1813 Intel Core I7 - 10th Generation 6 Gb 500 Gb Black Laptop—
$644.99
Predator N1813 Intel Core I7 - 10th Generation 6 Gb 500 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Color | BLACK |
| Manufacturer | PREDATOR |
| Processor Type | Intel Core i7 - 10th Generation |
| Model Number | N1813 |
| RAM Memory (GB) | 6 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 17 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | NHQ9VAA00304701BD72600 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Color | BLACK |
| Manufacturer | PREDATOR |
| Processor Type | Intel Core i7 - 10th Generation |
| Model Number | N1813 |
| RAM Memory (GB) | 6 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 17 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | NHQ9VAA00304701BD72600 |
Condition
Very Good, pre-owned condition










