
Hp 15-dw0037wm Intel Pentium 4 Gb 500 Gb Red Laptop
Overview
Condition
| Serial# | CND1473CMB |
| Color | RED |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | 15-DW0037WM |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$66.99
Hp 15-dw0037wm Intel Pentium 4 Gb 500 Gb Red Laptop—
$66.99
Hp 15-dw0037wm Intel Pentium 4 Gb 500 Gb Red Laptop
Overview
Condition
| Serial# | CND1473CMB |
| Color | RED |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | 15-DW0037WM |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Serial# | CND1473CMB |
| Color | RED |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | 15-DW0037WM |
Condition
Very Good, pre-owned condition












