
Hp 15-dw0046nr Intel Core I5 - 8th Generation 8 Gb 64 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Processor Type | Intel Core i5 - 8th Generation |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 15-DW0046NR |
| Manufacturer | HP |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | CND9226HGH |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
$78.75
Original: $224.99
-65%Hp 15-dw0046nr Intel Core I5 - 8th Generation 8 Gb 64 Gb Silver Laptop—
$224.99
$78.75Hp 15-dw0046nr Intel Core I5 - 8th Generation 8 Gb 64 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Processor Type | Intel Core i5 - 8th Generation |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 15-DW0046NR |
| Manufacturer | HP |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | CND9226HGH |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Processor Type | Intel Core i5 - 8th Generation |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 15-DW0046NR |
| Manufacturer | HP |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | CND9226HGH |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |










