
Hp 15-dw0083wm Intel Pentium 4 Gb 128 Gb Red Laptop
| Screen size (inches) | 15 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | RED |
| 10 Key | 10 Key |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | 15-DW0083WM |
| Serial# | CND3110RRS |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CHARGER |
| 10 KEY |
Original: $89.99
-65%$89.99
$31.50Hp 15-dw0083wm Intel Pentium 4 Gb 128 Gb Red Laptop
| Screen size (inches) | 15 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | RED |
| 10 Key | 10 Key |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | 15-DW0083WM |
| Serial# | CND3110RRS |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CHARGER |
| 10 KEY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 15 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | RED |
| 10 Key | 10 Key |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | 15-DW0083WM |
| Serial# | CND3110RRS |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CHARGER |
| 10 KEY |












