
Hp 15-dw1083wm Intel Pentium 4 Gb 128 Gb Red Laptop
| 10 Key | 10 Key |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Manufacturer | HP |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 15 |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | RED |
| Model Number | 15-DW1083WM |
| Serial# | CND050466P |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
| 10 KEY |
| WIFI CONNECTIVITY |
Original: $74.99
-65%$74.99
$26.25Hp 15-dw1083wm Intel Pentium 4 Gb 128 Gb Red Laptop
| 10 Key | 10 Key |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Manufacturer | HP |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 15 |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | RED |
| Model Number | 15-DW1083WM |
| Serial# | CND050466P |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
| 10 KEY |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 10 Key | 10 Key |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Manufacturer | HP |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 15 |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | RED |
| Model Number | 15-DW1083WM |
| Serial# | CND050466P |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
| 10 KEY |
| WIFI CONNECTIVITY |











