
Hp 15-dy5033dx Intel Core I3 - 12th Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | SILVER |
| Model Number | 15-DY5033DX |
| Serial# | 5CD3504HP6 |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | Intel Core i3 - 12th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$42.00
Original: $119.99
-65%Hp 15-dy5033dx Intel Core I3 - 12th Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop—
$119.99
$42.00Hp 15-dy5033dx Intel Core I3 - 12th Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | SILVER |
| Model Number | 15-DY5033DX |
| Serial# | 5CD3504HP6 |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | Intel Core i3 - 12th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | SILVER |
| Model Number | 15-DY5033DX |
| Serial# | 5CD3504HP6 |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | Intel Core i3 - 12th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Very Good, pre-owned condition











