
Hp 15-ef1105nr Amd Athlon 4 Gb 128 Gb Silver Laptop
| Processor Type | AMD ATHLON |
| Serial# | 5CD3010CWW |
| 10 Key | 10 Key |
| Manufacturer | HP |
| Charger | Charger |
| Model Number | 15-EF1105NR |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| 10 KEY |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
Original: $225.99
-65%$225.99
$79.10Hp 15-ef1105nr Amd Athlon 4 Gb 128 Gb Silver Laptop
| Processor Type | AMD ATHLON |
| Serial# | 5CD3010CWW |
| 10 Key | 10 Key |
| Manufacturer | HP |
| Charger | Charger |
| Model Number | 15-EF1105NR |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| 10 KEY |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | AMD ATHLON |
| Serial# | 5CD3010CWW |
| 10 Key | 10 Key |
| Manufacturer | HP |
| Charger | Charger |
| Model Number | 15-EF1105NR |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| 10 KEY |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |












