
Hp 15-fd0083wm Intel Pentium 4 Gb 128 Gb Red Laptop
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Charger | Charger |
| Model Number | 15-FD0083WM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | RED |
| Serial# | 1H843124NM |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
Original: $104.99
-65%$104.99
$36.75Hp 15-fd0083wm Intel Pentium 4 Gb 128 Gb Red Laptop
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Charger | Charger |
| Model Number | 15-FD0083WM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | RED |
| Serial# | 1H843124NM |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Charger | Charger |
| Model Number | 15-FD0083WM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | RED |
| Serial# | 1H843124NM |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |








