
Sj 00330-50847-7034-aaoem Intel Celeron 16 Gb 64 Gb Gray Laptop
| Color | GRAY |
| Manufacturer | sj |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | XU161N1002498 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Model Number | 00330-50847-7034-AAOEM |
| Screen size (inches) | 16 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $129.99
-65%$129.99
$45.50Sj 00330-50847-7034-aaoem Intel Celeron 16 Gb 64 Gb Gray Laptop
| Color | GRAY |
| Manufacturer | sj |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | XU161N1002498 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Model Number | 00330-50847-7034-AAOEM |
| Screen size (inches) | 16 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | GRAY |
| Manufacturer | sj |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | XU161N1002498 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Model Number | 00330-50847-7034-AAOEM |
| Screen size (inches) | 16 |
Condition
Excellent, pre-owned condition








