
Hp 15-fd0083wm Intel Xeon 4 Gb 64 Gb Red Laptop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | 1H84400FSW |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL XEON |
| Manufacturer | HP |
| Color | RED |
| Model Number | 15-FD0083WM |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$49.99
Hp 15-fd0083wm Intel Xeon 4 Gb 64 Gb Red Laptop—
$49.99
Hp 15-fd0083wm Intel Xeon 4 Gb 64 Gb Red Laptop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | 1H84400FSW |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL XEON |
| Manufacturer | HP |
| Color | RED |
| Model Number | 15-FD0083WM |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | 1H84400FSW |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL XEON |
| Manufacturer | HP |
| Color | RED |
| Model Number | 15-FD0083WM |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition












