
Hp 15-td0879mh Intel Celeron 32 Gb 128 Gb Black Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | 15-TD0879MH |
| Serial# | 5C104230688 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $224.99
-65%$224.99
$78.75Hp 15-td0879mh Intel Celeron 32 Gb 128 Gb Black Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | 15-TD0879MH |
| Serial# | 5C104230688 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | 15-TD0879MH |
| Serial# | 5C104230688 |
Condition
Excellent, pre-owned condition











