Hp 15m-ds0011dx Amd Ryzen 5 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | 8CG0010X7P |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| 10 Key | 10 Key |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 15M-DS0011DX |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 KEY |
$52.50
Original: $149.99
-65%Hp 15m-ds0011dx Amd Ryzen 5 8 Gb 256 Gb Gray Laptop—
$149.99
$52.50Hp 15m-ds0011dx Amd Ryzen 5 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | 8CG0010X7P |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| 10 Key | 10 Key |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 15M-DS0011DX |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 KEY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | 8CG0010X7P |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| 10 Key | 10 Key |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 15M-DS0011DX |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 KEY |











