
Hp 5-fb3093dx Intel Core I5 - 10th Generation 16 Gb 500 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Model Number | 5-FB3093DX |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | |
| Color | BLACK |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$124.25
Original: $354.99
-65%Hp 5-fb3093dx Intel Core I5 - 10th Generation 16 Gb 500 Gb Black Laptop—
$354.99
$124.25Hp 5-fb3093dx Intel Core I5 - 10th Generation 16 Gb 500 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Model Number | 5-FB3093DX |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | |
| Color | BLACK |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | 5-FB3093DX |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | |
| Color | BLACK |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition









