
Lenovo Ideapad7 Intel Pentium 4 Gb 256 Gb Blue Laptop
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | PF45XXPN |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 13 |
| Model Number | IDEAPAD7 |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | LENOVO |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
$39.20
Original: $111.99
-65%Lenovo Ideapad7 Intel Pentium 4 Gb 256 Gb Blue Laptop—
$111.99
$39.20Lenovo Ideapad7 Intel Pentium 4 Gb 256 Gb Blue Laptop
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | PF45XXPN |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 13 |
| Model Number | IDEAPAD7 |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | LENOVO |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | PF45XXPN |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 13 |
| Model Number | IDEAPAD7 |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | LENOVO |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |









