
Hp B73u4ua Amd Ryzen 9 8 Gb 1 Tb Silver Laptop
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Serial# | VNY524BYOY |
| Color | SILVER |
| Model Number | B73U4UA |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | AMD RYZEN 9 |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$499.99
Hp B73u4ua Amd Ryzen 9 8 Gb 1 Tb Silver Laptop—
$499.99
Hp B73u4ua Amd Ryzen 9 8 Gb 1 Tb Silver Laptop
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Serial# | VNY524BYOY |
| Color | SILVER |
| Model Number | B73U4UA |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | AMD RYZEN 9 |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Serial# | VNY524BYOY |
| Color | SILVER |
| Model Number | B73U4UA |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | AMD RYZEN 9 |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition












