
Hp Elitebook 860 G10 Intel Core I7 - 13th Generation 16 Gb 256 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | ELITEBOOK 860 G10 |
| Color | SILVER |
| Serial# | 5CG41517KP |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i7 - 13th Generation |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$464.99
Hp Elitebook 860 G10 Intel Core I7 - 13th Generation 16 Gb 256 Gb Silver Laptop—
$464.99
Hp Elitebook 860 G10 Intel Core I7 - 13th Generation 16 Gb 256 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | ELITEBOOK 860 G10 |
| Color | SILVER |
| Serial# | 5CG41517KP |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i7 - 13th Generation |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | ELITEBOOK 860 G10 |
| Color | SILVER |
| Serial# | 5CG41517KP |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i7 - 13th Generation |
Condition
Excellent, pre-owned condition










