
Hp Probook 445 G11 Amd Ryzen 7 16 Gb 500 Gb Silver Laptop
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Color | SILVER |
| Serial# | 5CD4238VQJ |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 11 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Model Number | PROBOOK 445 G11 |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
| Charger |
Original: $289.99
-65%$289.99
$101.50Hp Probook 445 G11 Amd Ryzen 7 16 Gb 500 Gb Silver Laptop
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Color | SILVER |
| Serial# | 5CD4238VQJ |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 11 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Model Number | PROBOOK 445 G11 |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Color | SILVER |
| Serial# | 5CD4238VQJ |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 11 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Model Number | PROBOOK 445 G11 |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
| Charger |










