
Hp (hewlett Packard) 11-y010nr Intel Celeron 4 Gb 32 Gb Blue Laptop
Overview
Condition
| Model Number | 11-Y010NR |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Screen size (inches) | 11 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP (HEWLETT PACKARD) |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 5CD7231SJR |
| Color | BLUE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
$49.99
Hp (hewlett Packard) 11-y010nr Intel Celeron 4 Gb 32 Gb Blue Laptop—
$49.99
Hp (hewlett Packard) 11-y010nr Intel Celeron 4 Gb 32 Gb Blue Laptop
Overview
Condition
| Model Number | 11-Y010NR |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Screen size (inches) | 11 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP (HEWLETT PACKARD) |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 5CD7231SJR |
| Color | BLUE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | 11-Y010NR |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Screen size (inches) | 11 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP (HEWLETT PACKARD) |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 5CD7231SJR |
| Color | BLUE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |










