
Lenovo Ideapad Y580 Intel Core I7 - 3rd Generation 6 Gb 750 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Model Number | IDEAPAD Y580 |
| Processor Type | Intel Core i7 - 3rd Generation |
| Charger | Charger |
| Serial# | CB18827178 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| 10 Key | 10 Key |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | LENOVO |
| RAM Memory (GB) | 6 GB |
| Internal Storage Capacity | 750 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| 10 KEY |
$109.99
Lenovo Ideapad Y580 Intel Core I7 - 3rd Generation 6 Gb 750 Gb Black Laptop—
$109.99
Lenovo Ideapad Y580 Intel Core I7 - 3rd Generation 6 Gb 750 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Model Number | IDEAPAD Y580 |
| Processor Type | Intel Core i7 - 3rd Generation |
| Charger | Charger |
| Serial# | CB18827178 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| 10 Key | 10 Key |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | LENOVO |
| RAM Memory (GB) | 6 GB |
| Internal Storage Capacity | 750 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| 10 KEY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | IDEAPAD Y580 |
| Processor Type | Intel Core i7 - 3rd Generation |
| Charger | Charger |
| Serial# | CB18827178 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| 10 Key | 10 Key |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | LENOVO |
| RAM Memory (GB) | 6 GB |
| Internal Storage Capacity | 750 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| 10 KEY |










