Hp Hp Chromebook X360 Intel Celeron 8 Gb 128 Gb Blue Laptop
Overview
Condition
| Model Number | HP CHROMEBOOK X360 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | BLUE |
| Serial# | VNY5360FMQ |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$159.99
Hp Hp Chromebook X360 Intel Celeron 8 Gb 128 Gb Blue Laptop—
$159.99
More Images
Hp Hp Chromebook X360 Intel Celeron 8 Gb 128 Gb Blue Laptop
Overview
Condition
| Model Number | HP CHROMEBOOK X360 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | BLUE |
| Serial# | VNY5360FMQ |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | HP CHROMEBOOK X360 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | BLUE |
| Serial# | VNY5360FMQ |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition






