Hp Rtl88528e Amd Ryzen 3 8 Gb 500 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 1H845124KN |
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Model Number | RTL88528E |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$129.99
Hp Rtl88528e Amd Ryzen 3 8 Gb 500 Gb Black Laptop—
$129.99
More Images
Hp Rtl88528e Amd Ryzen 3 8 Gb 500 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 1H845124KN |
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Model Number | RTL88528E |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 1H845124KN |
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Model Number | RTL88528E |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition






