
Hp Rtl8188ee Amd A12 1 Gb 256 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Serial# | CND66019S |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 10 |
| Color | BLACK |
| Processor Type | AMD A12 |
| RAM Memory (GB) | 1 GB |
| Model Number | RTL8188EE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$59.99
Hp Rtl8188ee Amd A12 1 Gb 256 Gb Black Laptop—
$59.99
Hp Rtl8188ee Amd A12 1 Gb 256 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Serial# | CND66019S |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 10 |
| Color | BLACK |
| Processor Type | AMD A12 |
| RAM Memory (GB) | 1 GB |
| Model Number | RTL8188EE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Serial# | CND66019S |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 10 |
| Color | BLACK |
| Processor Type | AMD A12 |
| RAM Memory (GB) | 1 GB |
| Model Number | RTL8188EE |
Condition
Very Good, pre-owned condition












