
Hp Rtl8822be Amd Ryzen 5 24 Gb 256 Gb Gray Laptop
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | RTL8822BE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 24 GB |
| Serial# | 5CD0032QSZ |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Charger | Charger |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Color | GRAY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Original: $145.99
-65%$145.99
$51.10Hp Rtl8822be Amd Ryzen 5 24 Gb 256 Gb Gray Laptop
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | RTL8822BE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 24 GB |
| Serial# | 5CD0032QSZ |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Charger | Charger |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Color | GRAY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | RTL8822BE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 24 GB |
| Serial# | 5CD0032QSZ |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Charger | Charger |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Color | GRAY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |










