
Hp Rtl8822ce Intel Core I3 - 11th Generation 16 Gb 256 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Color | SILVER |
| Serial# | 5CD112TQDM |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 11th Generation |
| Model Number | RTL8822CE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 17 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$166.99
Hp Rtl8822ce Intel Core I3 - 11th Generation 16 Gb 256 Gb Silver Laptop—
$166.99
Hp Rtl8822ce Intel Core I3 - 11th Generation 16 Gb 256 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Color | SILVER |
| Serial# | 5CD112TQDM |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 11th Generation |
| Model Number | RTL8822CE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 17 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Color | SILVER |
| Serial# | 5CD112TQDM |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 11th Generation |
| Model Number | RTL8822CE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 17 |
Condition
Excellent, pre-owned condition












