
Hp Rtl8852be Intel Pentium 4 Gb 128 Gb Pink Laptop
Overview
Condition
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Serial# | 1H9603240B |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | RTL8852BE |
| Color | PINK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$35.00
Original: $99.99
-65%Hp Rtl8852be Intel Pentium 4 Gb 128 Gb Pink Laptop—
$99.99
$35.00Hp Rtl8852be Intel Pentium 4 Gb 128 Gb Pink Laptop
Overview
Condition
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Serial# | 1H9603240B |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | RTL8852BE |
| Color | PINK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Serial# | 1H9603240B |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | RTL8852BE |
| Color | PINK |
Condition
Very Good, pre-owned condition










