
Samsung Sm-g781u 128 Gb Pink Smart Phone
Overview
Condition
| Color | PINK |
| IMEI# | 353575900837679 |
| Carrier | METRO PCS |
| Serial# | RFCR20N8REZ |
| Model Number | SM-G781U |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | MEDIUM |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$33.25
Original: $94.99
-65%Samsung Sm-g781u 128 Gb Pink Smart Phone—
$94.99
$33.25Samsung Sm-g781u 128 Gb Pink Smart Phone
Overview
Condition
| Color | PINK |
| IMEI# | 353575900837679 |
| Carrier | METRO PCS |
| Serial# | RFCR20N8REZ |
| Model Number | SM-G781U |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | MEDIUM |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Color | PINK |
| IMEI# | 353575900837679 |
| Carrier | METRO PCS |
| Serial# | RFCR20N8REZ |
| Model Number | SM-G781U |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | MEDIUM |
Condition
Very Good, pre-owned condition










