
Hy300 Hy300 White Home Media Projector
Overview
Condition
| Color | WHITE |
| Image Brightness (Lumens) | LESS THAN 1000 |
| Model Number | HY300 |
| Max Resolution | 800 X 600 (SVGA) |
| Projection Technology | LCD |
| Manufacturer | hy300 |
| BUILT IN SPEAKERS | BUILT IN SPEAKERS |
| Remote Control | Remote Control |
| Projector Type | HOME THEATER |
| Serial# | AC100-2610V |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| BUILT IN SPEAKERS |
| REMOTE CONTROL |
$20.99
Hy300 Hy300 White Home Media Projector—
$20.99
Hy300 Hy300 White Home Media Projector
Overview
Condition
| Color | WHITE |
| Image Brightness (Lumens) | LESS THAN 1000 |
| Model Number | HY300 |
| Max Resolution | 800 X 600 (SVGA) |
| Projection Technology | LCD |
| Manufacturer | hy300 |
| BUILT IN SPEAKERS | BUILT IN SPEAKERS |
| Remote Control | Remote Control |
| Projector Type | HOME THEATER |
| Serial# | AC100-2610V |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| BUILT IN SPEAKERS |
| REMOTE CONTROL |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Color | WHITE |
| Image Brightness (Lumens) | LESS THAN 1000 |
| Model Number | HY300 |
| Max Resolution | 800 X 600 (SVGA) |
| Projection Technology | LCD |
| Manufacturer | hy300 |
| BUILT IN SPEAKERS | BUILT IN SPEAKERS |
| Remote Control | Remote Control |
| Projector Type | HOME THEATER |
| Serial# | AC100-2610V |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| BUILT IN SPEAKERS |
| REMOTE CONTROL |












