
Ion Ipa101a Black Floor Speaker
Overview
Condition
| BLUETOOTH CONNECTIVITY | BLUETOOTH CONNECTIVITY |
| POWERED | POWERED |
| Manufacturer | ION |
| Color | BLACK |
| Main Speaker Size (Inches) | MORE THAN 10 |
| Model Number | IPA101A |
| Wattage (Watts) | 51 - 80 |
| Serial# | CK2112123324228 |
| Number of Speakers | 1 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| BLUETOOTH CONNECTIVITY |
| POWERED |
$35.00
Original: $99.99
-65%Ion Ipa101a Black Floor Speaker—
$99.99
$35.00Ion Ipa101a Black Floor Speaker
Overview
Condition
| BLUETOOTH CONNECTIVITY | BLUETOOTH CONNECTIVITY |
| POWERED | POWERED |
| Manufacturer | ION |
| Color | BLACK |
| Main Speaker Size (Inches) | MORE THAN 10 |
| Model Number | IPA101A |
| Wattage (Watts) | 51 - 80 |
| Serial# | CK2112123324228 |
| Number of Speakers | 1 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| BLUETOOTH CONNECTIVITY |
| POWERED |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| BLUETOOTH CONNECTIVITY | BLUETOOTH CONNECTIVITY |
| POWERED | POWERED |
| Manufacturer | ION |
| Color | BLACK |
| Main Speaker Size (Inches) | MORE THAN 10 |
| Model Number | IPA101A |
| Wattage (Watts) | 51 - 80 |
| Serial# | CK2112123324228 |
| Number of Speakers | 1 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| BLUETOOTH CONNECTIVITY |
| POWERED |










