Ion Ipa174a Gray Portable Speaker
Overview
Condition
| Color | GRAY |
| Number of Speakers | 1 |
| Wattage (Watts) | 100 - 150 |
| Speaker Size (Inches) | 2 - 4 |
| Serial# | (21)A42503I40908847 |
| Model Number | IPA174A |
| Manufacturer | ION |
| Class | BASIC |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$24.50
Original: $69.99
-65%Ion Ipa174a Gray Portable Speaker—
$69.99
$24.50Ion Ipa174a Gray Portable Speaker
Overview
Condition
| Color | GRAY |
| Number of Speakers | 1 |
| Wattage (Watts) | 100 - 150 |
| Speaker Size (Inches) | 2 - 4 |
| Serial# | (21)A42503I40908847 |
| Model Number | IPA174A |
| Manufacturer | ION |
| Class | BASIC |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Color | GRAY |
| Number of Speakers | 1 |
| Wattage (Watts) | 100 - 150 |
| Speaker Size (Inches) | 2 - 4 |
| Serial# | (21)A42503I40908847 |
| Model Number | IPA174A |
| Manufacturer | ION |
| Class | BASIC |
Condition
Very Good, pre-owned condition











