
Jordan Fq7939-103 White Shoes
Overview
Condition
| Serial# | 04YJ9A90RZE4K |
| Model Number | FQ7939-103 |
| Box | Box |
| Class | HIGH |
| Extra Laces | Extra Laces |
| Manufacturer | JORDAN |
| Size | 9 |
| Color | WHITE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| BOX |
| EXTRA LACES |
$134.99
Jordan Fq7939-103 White Shoes—
$134.99
Jordan Fq7939-103 White Shoes
Overview
Condition
| Serial# | 04YJ9A90RZE4K |
| Model Number | FQ7939-103 |
| Box | Box |
| Class | HIGH |
| Extra Laces | Extra Laces |
| Manufacturer | JORDAN |
| Size | 9 |
| Color | WHITE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| BOX |
| EXTRA LACES |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Serial# | 04YJ9A90RZE4K |
| Model Number | FQ7939-103 |
| Box | Box |
| Class | HIGH |
| Extra Laces | Extra Laces |
| Manufacturer | JORDAN |
| Size | 9 |
| Color | WHITE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| BOX |
| EXTRA LACES |












