
Lenovo 14w Gen 2 Amd E 4 Gb 128 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Serial# | |
| Model Number | 14W GEN 2 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 14 |
| Color | BLACK |
| Processor Type | AMD E |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
$79.99
Lenovo 14w Gen 2 Amd E 4 Gb 128 Gb Black Laptop—
$79.99
Lenovo 14w Gen 2 Amd E 4 Gb 128 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Serial# | |
| Model Number | 14W GEN 2 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 14 |
| Color | BLACK |
| Processor Type | AMD E |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Serial# | |
| Model Number | 14W GEN 2 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 14 |
| Color | BLACK |
| Processor Type | AMD E |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |












