Lenovo 15iau7 Intel Core I3 - 12th Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | LENOVO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i3 - 12th Generation |
| 10 Key | 10 Key |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Model Number | 15IAU7 |
| Serial# | PF4TQCHX |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 KEY |
| CHARGER |
| TOUCHSCREEN |
$52.50
Original: $149.99
-65%Lenovo 15iau7 Intel Core I3 - 12th Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop—
$149.99
$52.50Lenovo 15iau7 Intel Core I3 - 12th Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | LENOVO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i3 - 12th Generation |
| 10 Key | 10 Key |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Model Number | 15IAU7 |
| Serial# | PF4TQCHX |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 KEY |
| CHARGER |
| TOUCHSCREEN |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | LENOVO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i3 - 12th Generation |
| 10 Key | 10 Key |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Model Number | 15IAU7 |
| Serial# | PF4TQCHX |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 KEY |
| CHARGER |
| TOUCHSCREEN |








