Meta Quest 3 512 Gb White Virtual Reality Device
Overview
Condition
| Color | WHITE |
| Remote Control | Remote Control |
| Manufacturer | META |
| Device Type | HEAD MOUNTED DISPLAY (HMD) |
| Model Number | QUEST 3 |
| Case | Case |
| Internal Storage Capacity | 512 GB |
| Serial# | 2G97C5ZH9H01B4 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE |
| REMOTE CONTROL |
$98.00
Original: $279.99
-65%Meta Quest 3 512 Gb White Virtual Reality Device—
$279.99
$98.00Meta Quest 3 512 Gb White Virtual Reality Device
Overview
Condition
| Color | WHITE |
| Remote Control | Remote Control |
| Manufacturer | META |
| Device Type | HEAD MOUNTED DISPLAY (HMD) |
| Model Number | QUEST 3 |
| Case | Case |
| Internal Storage Capacity | 512 GB |
| Serial# | 2G97C5ZH9H01B4 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE |
| REMOTE CONTROL |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Color | WHITE |
| Remote Control | Remote Control |
| Manufacturer | META |
| Device Type | HEAD MOUNTED DISPLAY (HMD) |
| Model Number | QUEST 3 |
| Case | Case |
| Internal Storage Capacity | 512 GB |
| Serial# | 2G97C5ZH9H01B4 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE |
| REMOTE CONTROL |








