
Lenovo 20tg Intel Core I7 - 10th Generation 16 Gb 500 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | P208YQJ2 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Processor Type | Intel Core i7 - 10th Generation |
| Model Number | 20TG |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Color | GRAY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$799.99
Lenovo 20tg Intel Core I7 - 10th Generation 16 Gb 500 Gb Gray Laptop—
$799.99
Lenovo 20tg Intel Core I7 - 10th Generation 16 Gb 500 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | P208YQJ2 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Processor Type | Intel Core i7 - 10th Generation |
| Model Number | 20TG |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Color | GRAY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | P208YQJ2 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Processor Type | Intel Core i7 - 10th Generation |
| Model Number | 20TG |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Color | GRAY |
Condition
Excellent, pre-owned condition











