
Lenovo 80tj Amd A6 4 Gb 500 Gb Black Laptop
| Color | BLACK |
| Processor Type | AMD A6 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 80TJ |
| Manufacturer | LENOVO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | PF0US46 |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $144.99
-65%$144.99
$50.75Lenovo 80tj Amd A6 4 Gb 500 Gb Black Laptop
| Color | BLACK |
| Processor Type | AMD A6 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 80TJ |
| Manufacturer | LENOVO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | PF0US46 |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | BLACK |
| Processor Type | AMD A6 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 80TJ |
| Manufacturer | LENOVO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | PF0US46 |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition












