
Lenovo 81er Intel Celeron 4 Gb 32 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 12 |
| Color | BLACK |
| Model Number | 81ER |
| Manufacturer | LENOVO |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Serial# | P2047VQSP2N0B932400B |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
$59.99
Lenovo 81er Intel Celeron 4 Gb 32 Gb Black Laptop—
$59.99
Lenovo 81er Intel Celeron 4 Gb 32 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 12 |
| Color | BLACK |
| Model Number | 81ER |
| Manufacturer | LENOVO |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Serial# | P2047VQSP2N0B932400B |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 12 |
| Color | BLACK |
| Model Number | 81ER |
| Manufacturer | LENOVO |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Serial# | P2047VQSP2N0B932400B |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |












