
Lenovo 81wc Intel Core I3 - 10th Generation 24 Gb 500 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Processor Type | Intel Core i3 - 10th Generation |
| RAM Memory (GB) | 24 GB |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Serial# | PF20HKZQ |
| Charger | Charger |
| 10 Key | 10 Key |
| Manufacturer | LENOVO |
| Model Number | 81WC |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| 10 KEY |
| CHARGER |
$109.99
Lenovo 81wc Intel Core I3 - 10th Generation 24 Gb 500 Gb Gray Laptop—
$109.99
Lenovo 81wc Intel Core I3 - 10th Generation 24 Gb 500 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Processor Type | Intel Core i3 - 10th Generation |
| RAM Memory (GB) | 24 GB |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Serial# | PF20HKZQ |
| Charger | Charger |
| 10 Key | 10 Key |
| Manufacturer | LENOVO |
| Model Number | 81WC |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| 10 KEY |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Processor Type | Intel Core i3 - 10th Generation |
| RAM Memory (GB) | 24 GB |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Serial# | PF20HKZQ |
| Charger | Charger |
| 10 Key | 10 Key |
| Manufacturer | LENOVO |
| Model Number | 81WC |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| 10 KEY |
| CHARGER |










